Ceren Oyuncak

Ceren A. Ş. olarak sektöründe lider firmalardan biri olmanın ve sizlerden aldığımız güç ile sektöre hizmet vermenin onuru ve gururunu yaşıyoruz.

Sektörün gelişmesi için Değerli İş Ortaklarımız adına değişime hızlıca uyum sağlayarak farklı, aynı zamanda sürdürülebilir farkındalık yaratarak uzun vadeli kazanımlar sağlamaktayız.

İşte tam bu bağlamda, Ceren A. Ş. 35 yıl önce çıktığı bu yolda, 2002 yılında Oyuncak sektöründe Dünyaca Lider firmaların ürün dağıtımını bünyesine katmıştır. Faaliyetlerimiz doğrultusunda Oyuncak sektöründe ilk sıralarda yerini alarak Türkiye’nin en başarılı oyuncuları arasına girmiştir.

Bununla birlikte Oyuncak alım kültüründe Tüketici bilincinin oluşması, Oyuncak sektöründeki özellikle Markalı pazarda hızlı ve istikrarlı büyüme eğrisinin yukarıya doğru gitmesini değerlendirmek ve siz değerli İş ortaklarımıza Toptan kanalda daha iyi hizmet verebilmek için Merkez ofisimize ek olarak  2016 yılında Ceren Oyuncak İstoç şubemizi deneyimli kadrosuyla faaliyete geçirdik.

Sağlıklı gelecek nesiller yetişmesi sorumluluğu ve bilinciyle  "Sağlık Çocukla Başlar" ilkesinden yola çıkarak; Ceren Oyuncak, faaliyet gösterdiği oyuncak sektörünün gelişmesi adına sunmuş olduğu Uluslararası ürün kalitesinden ve hizmetten ödün vermemektedir.

Ceren Oyuncak